LED Aydınlatma
Led Light Solar Ürünler
HABERLER
ARAMA
MAİLLİST

 

GE Lighting`den aydınlatma çözümleri

LED ve LED aydınlatma sektöründe düzenlenen ilk ve tek fuar olma özelliğini taşıyan LED & LED Lighting Fuarı, 27-30 Eylül 2012 tarihleri arasında, GE Lighting sponsorluğunda İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi.

 

Daha verimli ve çevreci Işık kaynakları (LED) geliştirilmesi konusunda lider olan GE Lighting, 27-30 Eylül 2012 tarihleri arasında düzenlenen LED & LED Lighting Fuarı’nın sponsorluğunu üstlendi. GE Lighting, fuarda, Türkiye’de ilk kez tanıttığı ticari, ofis ve outdoor LED uygulamaları ile dikkat çekti.

 

LED teknolojisinde 50. Yıl

Fuarda, sektörün önde gelen isimleriyle buluşan GE Lighting İç Mekan, Tasarım ve Uygulama EMEA Genel Müdürü Simon Fisher, “GE Lighting olarak teknolojide inovasyonun gücüne inanıyoruz. Bugün LED’in 50. yılını hep birlikte kutluyoruz. 50 yıl öncesine göre, hayal bile edilemeyen noktalara geldik. Akkor filamanlı lambanın icadı ile  aydınlatma endüstrisinin en önemli oyuncularından olan GE, o günden beri dünyayı aydınlatmaya devam ediyor” dedi.

 

Sektördeki gelişmelerin sadece teknolojik bir evrim olmadığını belirten Simon Fisher, yaratılan artı verimlilik ile aynı zamanda ekonomik büyümeye de katkı sağlanacağının altını çizdi.

 

Türkiye’ye yönelik görüşlerini de paylaşan Fisher şunları söyledi: “Türkiye hızla büyüyen ve bu yönüyle herkesin dikkatini çeken bir ülke. GE Lighting olarak, Ar-Ge, inovasyon ve yeni yatırımlar anlamında geniş bir vizyona sahip olan Türkiye’nin ihtiyacını karşılayacak düzeydeyiz. GE Lighting olarak, LED aydınlatması konusunda sadece ticari ya da iş anlamında değil,  dış aydınlatma ve ofis gibi günlük yaşam alanlarına dokunan noktalarda geniş bir yelpazede inovatif çözümler sunuyoruz.”

 

LED’in verimliliği başta olmak üzere teknolojik gelişmelerin de ele alındığı fuar, sektörün önemli firmalarını biraraya getirdi. Fuara katılan şirketler, güç kaynakları, LED ampuller, sokak aydınlatma ürünleri, optik lensler, IC sürücüler, LED modüller, lehim makineleri, soğutucular, dizgi makineleri, kontrol sistemleri, kutulama makineleri gibi LED ve LED aydınlatmaya dair çok çeşitli ürünlerini sergiledi.

www.haberortak.com

Ekim 2012