LED Aydınlatma
Led Light Solar Ürünler
HABERLER
ARAMA
MAİLLİST

 

Panasonic Türkiye yatırımlarına devam ediyor

Tüketici elektroniği pazarında önemli bir paya sahip olan Panasonic, Türkiye’deki gelişen potansiyelin farkında olarak yatırımlarına ve büyümeye devam edeceğini açıkladı.

 

Ürün portföyünü de genişleteceğini duyuran Panasonic Türkiye, tüketici elektroniğinde LED aydınlatma, klima gibi segmentlere yeni ürünler ekleyecek.

 

Panasonic Türkiye ayrıca, otomotiv üreticilerine navigasyon, araç içi ses sistemleri ve üretimde kullanılan ana bileşenler gibi yeni ürün gamlarına da yatırım yapmayı planlıyor. Bunun yanı sıra, yurtdışında gerçekleştirdiği güneş enerjisi, yapay fotosentez, geridönüşüm projeleri için Türkiye’de de zemin oluşturma çalışmaları yapıyor. 100. yaşını kutlayacağı 2018 yılında elektronik sektörünün bir numaralı çevreci inovasyon şirketi olmayı hedefleyen Panasonic, dünyanın dört bir yanındaki merkezlerinde büyük performans artışlarıyla tam hız bu önemli yıla hazırlanıyor.

 

Panasonic Türkiye Genel Müdürü Ahmet Telatar, sektördeki büyümelerini memnuniyetle izlediklerini belirterek, “Panasonic Türkiye olarak ürün segmentimizi genişletmek ve yeni alanlara yatırım yapmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tüketici elektroniğindeki ürün yelpazemizi genişletmenin yanı sıra otomotiv, enerji, vb. alanlara açılmak için altyapı çalışmalarımızı neredeyse tamamladık. Önümüzdeki dönemlerde kullanıcılarımıza sevindirici gelişmeler duyuracağız” dedi.

www.zaman.com.tr

02.11.2012