LED Aydınlatma
Led Light Solar Ürünler
HABERLER
ARAMA
MAİLLİST

 

Nikon`dan LED Aydınlatma Lambası

Fotoğraf teknolojileri firması Nikon, sürekli ışık veren LD-1000 isimli ürünü duyurdu. Fotoğraf ve video çekimlerinde kullanılacak ürünün detayları haberimizde.

 

Fotoğraf ve video çekimlerinde ışıklandırma ile ilgili birçok aksesuar bulunuyor. Genelde üçüncü parti şirketler tarafından üretilen bu cihazlara Nikon cephesinden bir ALTERNATİF geldi.

 

Firmanın duyurduğu LD-1000 kodlu yeni LED lambası sürekli olarak ışık verecek şekilde tasarlanmış özel bir aydınlatma cihazı. Özel bağlantı aksesuarı sayesinde fotoğraf makinesinin yanına tutturulabilen lamba, 4 adet kalem pille (AAA) çalışıyor.

 

Tam dolu pille yaklaşık 30 dakika kesintisiz aydınlatma yapabilen ürün, 130 Lux gücünde ışık verebiliyor. Sadece gövdesi (piller hariç) 86 gram olan LED lamba, özellikle makro fotoğraf çekimlerinde ve video kayıtlarında kullanılabilecek. Döndürülebilir bir kafa sistemine sahip, siyah ve beyaz gövde rengi seçeneği bulunan LD-1000, farklı marka fotoğraf makineleriyle de kullanılabilecek.

 

Ekim ayından itibaren yurtdışında 99.95 Dolar`dan satışa sunulacak ürünün önümüzdeki aylarda Türkiye pazarına da sunulması bekleniyor.

www.shift.net

07 Eylül 2013