LED Aydınlatma
Led Light Solar Ürünler
HABERLER
ARAMA
MAİLLİST

 

Royal Philips, Yeni Amblemini Kullanacak

Royal Philips, tüm dünyada "yenilik ve siz" söylemini ve yeni amblemini kullanacak.

 

Philips`ten yapılan açıklamaya göre, yeni konumlandırmanın bir parçası olarak Royal Philips bundan sonra "yenilik ve siz" söylemini kullanacak. Royal Philips`in bu söyleminin altında ise "yenilik ancak insanların ihtiyaç ve beklentilerini karşılıyorsa anlamlıdır" inancı yatıyor.

 

Yeni marka söylemi ile Royal Philips, aynı zamanda yeni ambleminin de tanıtımını yaptı. Böylece, Royal Philips`in ilk kez 1934 yılında kullandığı amblem değişmiş oldu.  Bugün ikon haline gelen eski amblem hala Royal Philips`in yenilik ve güven sembolü olmaya devam edecek. Yeniden dizayn edilen amblem ise 21. yüzyıla uygun bir çizim ile dijital medya ve mobil kanallara yönelik daha modern bir tasarım ile hayata geçirildi.

 

Açıklamada görüşlerine yer verilen Philips Türkiye Üst Yöneticisi (CEO) Göktuğ Gür, yeni marka konumlandırmalarının insanların hayatını anlamlı yenilikler ile iyileştirme misyonlarını en doğru biçimde yansıttığına inandıklarını belirtti.

 

Gür, "Teknoloji üreten bir firma olarak, vaadimiz geleceğimizi daha ileriye taşıyan ve insanlar için anlamlı yenilikler üretmek. Yeniliği kullanarak sağlık bakım hizmetlerini herkes için daha kolay erişilebilir ve daha uygun maliyetli hale getireceğiz. Enerji verimli LED aydınlatma çözümlerimiz insanlara daha iyi bir yaşam sunacak ve dünyayı daha sürdürülebilir hale getirecek. Lokal ihtiyaçlara yönelik tüketici ürün ve hizmetlerimiz insanların yaşam tarzını geliştirecek ve kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlayacak" ifadelerini kullandı.

 

"Accelerate!" değişim programı ile başlayan ve bu yılın başında Philips`in adını Royal Philips olarak değiştirmesi ile devam eden dönüşüm süreci sonucunda Philips günümüzde 9,8 milyar dolar marka değeriyle faaliyet gösterdiği sektörlerde insanların hayatlarını daha iyiye taşımaya devam ediyor. İstanbul (AA)

www.haberler.com

14.11.2013