LED Aydınlatma
Led Light Solar Ürünler
HABERLER
ARAMA
MAİLLİST

 

Led Aydınlatma

Led aydınlatmada tasarruflu ürünler gün geçtikçe daha da öne çıkıyor.

 

Led Aydınlatma Led aydınlatma firması SOMELPA elektrik olarak en çok kullanmakta olduğumuz enerji olan elektrik enerjisinin daha tasarruflu hale getirilmesinde ön plana çıkan led aydınlatma ürünlerinin satışını yapmaktayız. Kullanımı her sektörde yaygın hale gelen led ürünleri, hastaneler, oteller, alışveriş merkezleri, fuar alanları ve bir çok büyük küçük işletmelerin kullanımını oldukça arttırmıştır. Özellikle şerit led ürünleri de oldukça satılan ürünler arasındadır, otomotiv sektöründe, ev - ofis iç mekan aydınlatma işlemlerinde dekor amaçlı kullanılmaktadır.

 

Sadece elektrik tasarrufu için değil, başta dizayn ve gösterişli görünümleri ile tasarımınıza ışık tutan led aydınlatma ürünleri ile çok havalı görüntüler oluşturabilirsiniz. Somelpa elektrik firmamız başta philips ve samsung olmak üzere, osram, steinel, pelsan ve diğer bir çok markanın da bayiliğini yaparak en uygun ve en hızlı çözümlerle satışını yapmaktadır. Mimari görüntülerde en çok tercih sebebi olan led ürünlerini, yılbaşını gecelerini süsleyen renkli ortamları oluşturan led ampuller ile sizde mağaza ve avm lerde bu tür bir ışık şölenleri oluşturabilirsiniz. Somelpa led aydınlatma firmamız ayrıca led ampul satışını da gerçekleştirmektedir. Bilinmelidir ki normal ampuller ile led ampuller arasında %80 lik bir enerji dönüşümü olmaktadır ayrıca normal bir ampul 1 yıl sonra bozulabilirken led ampuller 10 yıl ömürleri ile çalışabilmektedirler.

 

Sadece enerji tasarrufu ve görüntüsü dışında daha fazla alanı da aydınlatmaları teknolojilerinin getirdiği en önemli yeniliklerdendir. Örneğin normal bir projektör 3-4 metreyi aydınlatabilirken led projektörler 10-15 metreyi aydınlatabilmektedir. Bu sebeplerden dir ki led sistemleri çok kullnılmakta ve en çok tercih edilen aydınlatma ürünlerini kendi içlerind barındırmaktadırlar.

 

Aydınlatma ürünlerinde en çok talep gören bir diğer ürün de Wall Washer lar. Bu ürünler binalarınızın dışını yukarıdan aşağıya ya da aşağıdan yukarıya ışıklandırılmasını sağlamaktadır, genellikle görüntü ve dekor amaçlı kullanılan bu ürünleri towerlar, site binaları, hastane dış mekanları gibi çeşitli yapılarda kullanıldığını görmekteyiz.

www.siirtajans.com / Bilim ve Teknoloji

03 Nisan 2014