LED Aydınlatma
Led Light Solar Ürünler
HABERLER
ARAMA
MAİLLİST

 

Karşıyaka ışıl ışıl!

2014 yılına veda etmeye hazırlanan Karşıyaka’da cadde ve sokaklar yılbaşı gecesi için süslendi.

 

Kentin merkezi noktaları rengârenk ışıklar ve süslerle donatıldı. Tüm Karşıyaka’yı yeni yıl heyecanı sardı.

 

ÇARŞI RENKLENDİ

Karşıyaka Belediyesi, kentin en yoğun bölgelerinde yaptığı süsleme ve ışıklandırma çalışmalarıyla yeni yıl heyecanını sokaklara taşıdı. Belediye hizmet binasının önünü ışıklandıran ve yapay çam ağacı yerleştiren belediye ekipleri, Karşıyaka Çarşı’yı da baştan sona süsleyerek ışıl ışıl bir görünüme kavuşturdu. Bostanlı Balıkçı Parkı bölgesini de kapsayan çalışmalar çerçevesinde, ağaçlar ve direkler ışıklarla donatıldı. Kırmızı-gümüş renkli toplar ve ışıklı motiflerden oluşan yılbaşı süsleri de yeni yıl öncesi heyecan yarattı.

 

HEYECAN YARATTI

Süslemeler için 500 bin LED ampul, 7 bin metre LED hortum, 100’e yakın LED perde ve 5 bine yakın da salkım kozalak, simli fiyonk, renkli toplar, direk süsleri, yıldız ve kar taneleri kullanıldı. Kentin en işlek cadde ve sokaklarında akşam saatleriyle birlikte ortaya çıkan renkli manzara, Karşıyakalıların da büyük beğenisini kazandı. Vatandaşların talebi üzerine yeni yıl süslemelerinin Ocak ayı sonuna kadar toplanmayacağı belirtildi.

 

“AYDINLIK BİR YIL DİLİYORUM”

Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, “Yeni yıl coşkusunu sokaklarımıza taşıyarak vatandaşlarımızın tatlı heyecanına ortak olmak istedik. 2015’e dair Karşıyakamız için çok güzel hayallerimiz, umutlarımız var. Yeni yıl, bu hayalleri gerçeğe dönüştürmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğimiz bir sene olacak. 2015’in hepimiz için aydınlık bir yıl olmasını; sağlık, mutluluk, başarı, şans ve barış getirmesini diliyorum” dedi.

www.gercekgundem.com

29 Aralık 2014