LED Aydınlatma
Led Light Solar Ürünler
HABERLER
ARAMA
MAİLLİST

 

Yeni ürünlerle enerji tasarrufu

En üst seviyede ışık verimliliği ve enerji tasarrufu sağlayan, yüksek kalitede ürünler geliştirerek Türkiye’nin yanı sıra dünya pazarlarının da aranan kuruluşları arasında yer alan Cemdağ Aydınlatma, “CEM” markasıyla üretimini yaptığı endüstriyel ürünlerle 2015’te atağa kalkıyor. 47 yıldır sektörde öncü rol üstlenen Cemdağ, Ar-Ge’ye, teknolojiye, ürünlere yaptığı sürekli yatırımları ve verimlilikleri geliştirilmiş ürünleriyle bu yılda önemli atılımlara imza atacak.

 

MEYVELERİNİ TOPLUYOR

Bu yıl yüzde 40 büyüme hedeflediklerini belirten Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Cem, “Tesislerimizde ağırlıklı olarak LED ışık kaynağı altyapısına sahip 23 ürün grubunda, 200’den fazla ürün ve 1250 civarında farklı varyantta üretim yapıyoruz. Bir saatte 9 Boğaz Köprüsü’nü aydınlatacak armatür üretebilme kapasitesine sahibiz. Türk ve dünya pazarlarının ihtiyaçlarına uygun, yüksek verimli, trendleri değiştirecek yenilikte ürünlerimizle sektördeki ayrıcalıklı konumumuzu koruyacağız” diyerek, 2015’i uzun süredir devam eden planlamaların atılımını ve meyvelerini toplama yılı ilan ettiklerini ifade etti.

 

SEKTÖR BÜYÜYOR

Kısıtlı enerji kaynakları, iklim değişikliği, şehirlerdeki nüfus artışı, enerji fiyatlarındaki hareketlilik ve ekonomik büyüme gibi nedenlerin tüm dünyayı etkilediğine; bu noktada verimli aydınlatma çözümlerinin giderek önem kazandığına değinen Cem, “Sektördeki büyümenin devam edeceğini, özellikle enerji verimli aydınlatma çözümleri ve dönüşüm projeleri kapsamında pazarın daha da hareketleneceğini düşünüyoruz. Aydınlatma alanında ortak görüş 2020’ye kadar yüzde 75 oranında LED’e dönüşüm sağlanacağı yönünde” şeklinde konuştu

www.hurriyet.com.tr / ege

21 Ocak 2015