LED Aydınlatma
Led Light Solar Ürünler
HABERLER
ARAMA
MAİLLİST

 

Güneş Enerjisi ve LED ürünler ile bağımsız aydınlatma

Çevre dostu LED ürünleri yenilenebilir enerjiyle birleştirmek mükemmel olmaz mı?

Norm Enerji olarak aydınlatma yükünüzü LED ler ve solar enerjinin ortak kullanımıyla ortadan kaldırıyoruz.

LED armatürler sokak, bahçe, ev, ofis, depo, çevre, güvenlik vs. uygulamalarıyla her türlü aydınlatma ihtiyacınıza cevap verebilirler. LED Armatürlerin PV uygulamalar için uygun olan (12V/24VDC) çeşitleri de günümüzde oldukça yaygındır. Dış ortamlara uygun koruma sınıfı (şiddetli suya ve toza karşı koruma) ile oldukça kullanışlıdır. Gövde alüminyumdan yaplmış olup renk seçenekleri mevcuttur.

LED projektörler ise, enerji tüketimi yüksek klasik projektörlere natif olarak geliştirilmiştir. 12V/24VDC seçenekleri ile Solar uygulamalara uygundur. Toza ve suya karşı koruma sınıfları da mevcuttur.

Sonuç olarak çevre dostu olan LED ler artık uzun ömürleri ve yüksek verimleriyle aydınlatmada tartışılamaz bir teknolojidir.

Süreç çok basit;

Eski aydınlatma ürünlerinizi LED aydınlatma ürünleriyle değiştiriyoruz, Güneş panellerini sisteme entegre ediyoruz ve elektriği güneşten elde ediyoruz.

Ayrıca, şebeke elektriğinin mevcut olmadığı, gerilim değişiminin yüksek olduğu, şebekeye uzak olan yerlerde aydınlatma ve diğer elektrik yükleriniz için güneş enerjisinden faydalanabilirisiniz.

Komşu, bölge ve Afrika ülkeleri için bayilikler verilecektir.

Contact & Showroom Norm Energy Systems Ltd, Istanbul Turkey