LED Aydınlatma
Led Light Solar Ürünler
HABERLER
ARAMA
MAİLLİST

 

iLuv’dan çok renkli akıllı LED lamba

iluv firması akıllı telefon uygulaması ile kontrol edilebilen yeni ürünü Rainbow7 çok renkli lambasını tanıttı. İşte Rainbow7 akıllı lambanın özellikleri:

 

Daha parlak ve verimli aydınlatma

Bluetooth ile kontrol edilen akıllı LED lamba ile %80 e varan enerji tasarrufu, 20.000 saat çalışma ömrü ile geleneksel lambaların önüne geçiyor.

 

Akıllı telefon uygulaması ile kolay kullanım

Ücretsiz, kullanıcı dostu Rainbow7 uygulaması ile ışıkları tam olarak kontrol altına alabilirsiniz. Temiz, sezgisel arayüzü ile Rainbow7 özellikli akıllı telefon uygulaması evinizdeki aydınlatmayı kolayca ayarlamanıza yardımcı olur ve özelleştirmenizi sağlar.

 

Aydınlatmanız parmaklarınızın ucunda

Rainbow7 ile aydınlatmanızın açma, kapatma ve DIM işlemlerini telefonunuzdan veya tabletinizden kolayca yapabilirsiniz. Bütün bunlar için yerinizden kalkmak zorunda değilsiniz.

 

Her durum için başka bir renk

Her bir durum için milyonlarca renkten birini seçebilirsiniz. Okuma için net beyaz renk, dinlenmek için sıcak beyaz renk, yada romantik bir akşam için DIM edilmiş ışıklar.

 

Sessiz bir gece için DIM edilmiş ışıklar

Aydınlatma seviyesinin kontrolünün keyfini çıkarın. Eğer uykuya geçmeye hazırlanıyorsanız, Rainbow7 DIM kontrol ile ışıkları sıcak beyaz yapın ve azaltın.

 

Bütün ışıkları bir noktadan kontrol etmek

Bir defada birden fazla Rainbow7 lambayı kontrol edebilirsiniz. Gruplama yaparak her grupta 6 lamba ve 10 grup oluşturulabilir, toplam 60 lambanın kontrolu aynı anda yapılabilir.

 

Zamanlamayı kendiniz oluşturun

Akıllı Rainbow7 uygulaması ile bireysel veya gruplanmış Rainbow7 lambaların zamana bağlı programlanmasına izin verir. Eve geldiğinizde otomatik olarak açma kapatma veya yatmadan önce kapatmak için planlayabilirsiniz.

(Haber kaynağı ve resimler : https://www.iluv.com)

www.ledportali.com

10.06.2015