LED Aydınlatma
Led Light Solar Ürünler
HABERLER
ARAMA
MAİLLİST

 

ABD Özgürlük Anıtı aydınlatma projesi

Özgürlük Anıtı, Amerika’da yaklaşık 130 yıldır özgürlüğün simgesi, şimdi Musco Lighting sayesinde daha önce olduğundan daha parlak. Milli Parklar Servisi ile çalışan, Musco Lighting Özgürlük Heykeli için özel tasarlanmış LED aydınlatma çözümleri geliştirdi. Anıtın tüm estetik ayrıntıları vurgulamak için keskinin optik sistemler kullanılırken, aydınlatma sistemi gece gökyüzüne yansıtılan ışık miktarını azaltıyor.

 

Musco Lighting, Milli Parklar Servisi’nin uzun süredir aydınlatma tedarikçisi. Sandy kasırgasından sonra Özgürlük Anıtı aydınlatması için de müdahil oldu. Sandy kasırgasından sonra Kasım 2012 de geçici LED aydınlatma sitemini kurdu. Yenilenen Kalıcı LED aydınlatma ile metal halide lambalara göre aydınlatma seviyesi 2 katına çıkarken, enerji ihtiyacı %62 oranında azaldı.

 

Özgürlük Anıtı da özelliği olan diğer birçok ünlü simge, National Monument Anıtı, Washington Anıtı, Rushmore Dağı Milli Anıtı, Beyaz Saray ve Uçuş 93 Ulusal Anıtı gibi Musco tarafından aydınlatılmış projeler kapsamına katıldı.

(Haber kaynağı ve görseller: http://www.musco.com)

07.07.2015