LED Aydınlatma
Led Light Solar Ürünler
HABERLER
ARAMA
MAİLLİST

 

Ceylanpınar’dan ışıklandırma

Ceylanpınar Belediyesi sorumluluk ve yetki alanında bulunan park, bahçe, cadde, sokak, yaya bölgeleri ve yeşil alanlara ışıklandırma çalışmalarını sürdürüyor.

 

İlçe merkezinde bulunan Park, bahçe, cadde ve yeşil alanlara ait aydınlatma sistemlerinin bakım, onarım ve yenileme çalışmaları aralıksız devam ediyor. Yeni ve modern teknolojik aydınlatma sistemleri, Ceylanpınar Belediyesinin hizmetlerinde kullanılacak. Yüksek performansla enerji tasarrufu sağlaması ve uzun ömürlü olması nedeniyle parklarda LED aydınlatma sistemine geçen Ceylanpınar Belediyesi, mikro ölçekte ilçe ekonomisine katkıda bulunmayı sağlıyor.

 

Ceylanpınar genelinde park, bahçe, yeşil alan, cadde ve sokaklara ait aydınlatma çalışmaları yürütülüyor. Bu amaçla ilçe genelinde aydınlatma projeleri, Hazırlanmış planlarla, cadde, yeni yeşil alanlar, mevcut park ve yeşil alanların bakım onarımları da sürüyor. 7’den 77’ye her yaştaki Ceylanpınarlılara hitap eden park ve bahçeler artık sadece gündüz değil, gece de yaşam dolu olacak. Yaz akşamlarında serinlemek isteyen Ceylanpınar halkı akşam da oyun oynamak isteyen çocuklar böylece parklarda daha uzun zaman geçirebilecek.

 

Geçtiğimiz günlerde Ceylanpınar Belediyesi, Üç Fidan parkı, Özgürlük Parkı ve Eski Ptt caddesine LED aydınlatma çalışmaları tamamlamıştı. Çalışmalarına aralıksız devam eden Ceylanpınar Belediye ekipleri ardından,  Bahçelievler Mahallesinde bulunan Kardeşlik parkında LED aydınlatma çalışmalarını tamamladı.

 

Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla’nın talimatları doğrultusunda aralıksız sürdürülen aydınlatma çalışma kapsamına Kardeşlik Parkı da dahil edildi.

www.sanliurfa.com

05.08.2015