LED Aydınlatma
Led Light Solar Ürünler
HABERLER
ARAMA
MAİLLİST

 

Amerikalı’lar kırmızı LED ışığında zayıflıyor

Daha sağlıklı bir yaşam spor ve doğru beslenmeden geçiyor. Modern dünyanın dayattığı yaşam biçimi, yanlış beslenme alışkanlıkları, düşük hareketli bir gündem günümüz insanının sorunu fazla kilolar ve obeziteyi tetikliyor. Daha fit bir vücut için insanlar danışmanlara, spor salonlarına, diyet programlarına ve farklı zayıflama aktivitelerine para, zaman ve efor harcıyorlar. Güzellik sektöründe, kilo vermek ve fit konumlarını korumak isteyen kişiler için kırmızı LED ışıkları yardımcı oluyor.

 

NLAL™ standart liposuction’un güvenli ve basit evrimidir. Bu yöntem hızlı sonuçlar sağlayın vücut şekillendirme ve gelişmiş zayıflama teknolojisidir. NLAL™ kırmızı soğuk LED terapi ışığı kullanılarak özellikle karın, bel, sırt, kalça, üst bacaklar, kollar ve hatta hedeflenen çene bölgesinde kilo kaybetmek için sağlıklı bir yoldur.

 

NLAL™ esas olarak kullanımında herhangi bir yan etkisi olmayan terapi yöntemidir. Kilo vermek isteyen bireyin 20 dakikalık rutin egzersizi ile birlikte basitçe uygulanır. LED ışık terapisi, trigliserid ve yağ asitleri serbest bırakarak yağ hücrelerini tetikler ve egzersiz esnasında kilo kaybına yardımcı olur. NLAL™ terapi egzersiz ile eş zamanlı yapılarak müşterinin zaman kaybına sebep olmayan bir ışık tedavi yöntemidir.

 

Diğer önemli bir avantajı, kilo kaybına dirençli insanlar artık kendilerinin hedeflenen yağ kaybetme sonuçlarına kolayca ulaşabilirler. Sonuçta tüm süreç, ağrısız, ek kimyasal gerektirmeden, rahat ve bozucu etkisi olmadan gerçekleşiyor.

( Kaynak : http://nlalipo.com )

www.ledportali.com

18.09.2015