LED Aydınlatma
Led Light Solar Ürünler
HABERLER
ARAMA
MAİLLİST

 

Orion yüksek performans yüksek tavan armatürlerini tanıttı

Lider aydınlatma ürün tasarımcı ve üretici firma Orion Energy Systems, patentli enerji tasarruflu yüksek tavan endüstriyel aydınlatma ürünlerini pazara tanıttı. 179 lümen/watt sınırına dayanan verimlilik ile ISON™ LED yüksek tavan armatürü ve diğer ürünler APOLLO® ve HARRIS LED yüksek tavan armatürleri farklı ihtiyaçları karşılıyor.

 

Patentli ISON™ LED armatür 179 lümen/watt verimlilik sağlarken, APOLLO® ve HARRIS LED yüksek tavan armatürleri 148 lümen/watt verimlilik ile sınıflarının en yüksek verimliliklerini sunuyorlar.

 

Standart tak çalıştır elektrik konektörleri ile kolay montaj ve modüler yapıları ile kolayca konfigürasyon değişiklikleri yapılabilmektedir. Farklı uygulamalarda ihtiyaç duyulan değişik ışık dağılımı gereksinimlerini teknik ekipler sadece armatür enerjisini keserek kolayca değişiklik yapabilirler.

 

2001 yılından beri Orion patentli ve ödüllü endüstriyel aydınlatma armatürleri ile birçok uygulamada hızlı yatırım geri dönüşleri sağladı. Bugün ISON™ LED yüksek tavan armatürü ile yıllık 100.000 $ lık verimlilik sağlaması öngörülüyor ve önümüzdeki süreçte Furtune 500’de yapılacak endüstriyel uygulamalarda 1.15 milyon $ lık bir tasarruf sağlayacak.

www.ledportali.com

15.10.2015