LED Aydınlatma
Led Light Solar Ürünler
HABERLER
ARAMA
MAİLLİST

 

KOCAELİ’DE SAHİL BOYLARI RENKLENİYOR

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Körfez Doğu Sahili kıyısındaki yürüyüş yolunun üzerini dekoratif aydınlatmalarla renklendirdi.

 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin aydınlatma projeleri şehre renk katıyor. Çeşitli renkteki led ışıklarla aydınlatılan projeler gece hoş bir görünüme kavuşuyor. Körfez doğu sahili kıyısında uzanan yürüyüş yolu mavi kar tanesi led ışıklarla renklendirildi. Led ışıklar İzmit marinadan bakıldığında kıyıda mavi bir şerit oluşturuyor. Işıklar kıyıda yürüyüş yapmayı daha bir zevkli hale getiriyor. Işıkların sudaki yansımaları da hoş bir görüntü oluşturuyor.

 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Enerji Aydınlatma ve Mekanik İşler Şube Müdürlüğü tarafından sürdürülen aydınlatma çalışmaları kapsamında özellikle sahillerdeki görsel led aydınlatma çalışmaları devam ediyor.

 

Bu kapsamda İzmit Körfezi’nin doğu ucu Ömer Türkçakal Bulvar kıyısı kar tanesi kristal modeli led aydınlatmalarla donatıldı. 106 led ışık kıyıda bulunan aydınlatma direkleri üzerine monte edildi. (İHA)

www.milliyet.com.tr

18.10.2015