LED Aydınlatma
Led Light Solar Ürünler
HABERLER
ARAMA
MAİLLİST

 

Dünyaca ünlü golf sahası LED ile aydınlanıyor

İstanbul Türkiye, Golfçüler artık dünyaca ünlü golf sahasında Philips LED aydınlatma sayesinde geceleri golf oynayabilecek. Antalya Belekte bulunan, The Montgomerie Maxx Royal Belek Golf Resort Hotel gün batımından sonra golf oynamak için sahalarını an son teknoloji LED aydınlatmalar ile donattı.

 

Beş yıldızlı Resort Hotel’de, 9’dan 18’e kadar golf deliklerine 120 adet uzaktan kumanda edilebilen aydınlatma direği montaj edildi. Aynı zamanda hidrolik sistem ile donatılan direklerin yükseklikleri ayarlanabiliyor. Direklere bağlı 379 LED aydınlatma armatürü tek tek bir tablet ile kontrol edilebiliyor.

 

Direklere bağlı armatürlerin, hassas açı ve pozisyonları önemli alanlarda gölgeleri önlemek için topoğrafik veriler kullanılarak tespit edilmiştir. Aynı zamanda ‘fairway’ alanlarında oyuncuların hava toplarını izlerken kamaşmayı önleyecek şekilde konumlandırılmıştır.

 

Proje üst düzey Philips Technology Transforming teknolojisinin son örneği. Şirket daha önce de Singapur Formula gece yarışları ve Chelsea FC stadyumu gibi TV de yüksek çözünülürlüklü ultra yavaş kareleri tekrarlama imkanı veren stadyum aydınlatmaları yapmıştır. ( Haber kaynağı ve görseller: www.philips.com ) 

www.ledportali.com

05.11.2015