LED Aydınlatma
Led Light Solar Ürünler
HABERLER
ARAMA
MAİLLİST

 

Xicato LED ışığı güzellik için aydınlatıyor

Akıllı ışık kaynaklarının lider üreticisi Xicato, insanların iyi görünmesi için yeni ticari LED modüllerini piyasaya sunduğunu duyurdu. Xicato Beauty Serisi, yeni formülü ile insanın doğal cilt tonları ve ince detay güzelliğini ortaya çıkarıyor.

 

Kişilerin cilt tonları, rengi, çilleri, saçı, damarları ve ince çizgileri gibi unsurlarla birlikte karmaşık ve her bireye özeldir. Çeşitli cilt tonları için doğru görsel algılamayı sağlayan doğru ışık kaynağını bulmak bu nedenlerle bir sorundur.

 

Gerçek ten rengi test edilirken, aynı zamanda makyaj renkleri ile cilt tonları karşılaştırılırken müşteri konforu ve renk uyumlulukları (renk hedefleri) için ışık optimize edilmelidir. Etkili markalaşma müşterilerin kendilerini iyi hissetmelerini sağlayacak ve müşteride güçlü ve olumlu izlenim bırakacak bir ortam gerektirir. Karşılaştırma, son kullanıcı memnuniyeti açısından boşa giden çaba ve pahalı geri dönüşün bedelinin önlenmesinde kritik bir durumdur.

 

Popüler Vibrant Series® ile Xicato bir kez daha başarılı bir şekilde bu zorluğu karşılayan bir ışık kaynağı geliştirmek için, endüstri uzmanları ve araştırmacılar ile işbirliği yaptı. Farklı ışık kaynaklarını karşılaştırılan geniş kozmetik denemler sırasında, akkor lambanın konforu ve sıcaklığı ile en iyi şekilde dengeli doğru renk ayrımını yapan gün ışığı özelliklerinde Xicato Beauty Serisi ortaya çıkartıldı. Çalışmaya katılanlar Xicato Beauty Serisi ışığı altında daha iyi göründüklerini, kendilerini daha iyi hissettikleri ve en iyi puanı Xicato Beauty Serisine verdiler.

 

Xicato Beauty Serisi, Corrected Cold Phosphor Technology® ile yalnızca kozmetik sektörünün değil, aynı zamanda gurur verici sıcak ambiyans, olağanüstü netlik ve verimlilik özellikleri ile perakende, hotel ve konut sektörünün de odak noktası olmuştur. Xicato, Beauty Serisi için ayrıca ışık çıkışı (L70) ve renk tutarlılığı bakımından 5 yıl garanti vermektedir.

 

Beauty Serisi, diğer ürün grupları gibi, Xicato ürün serisi içinde yerini aldı.

www.ledportali.com

04.12.2015