LED Aydınlatma
Led Light Solar Ürünler
HABERLER
ARAMA
MAİLLİST

 

İç duvarlar Philips LED paneller ile ışıldıyor

Mimarlar ve tasarımcılar ışığı dinamik kontrol edilebilen LED panelleri kullanarak duvarları led ışığı ile özgürce aydınlatabilecekler. Fuaye, lobi ve resepsiyonları özelleştirilmiş ışıklı desenler ile donatabilecekler. Philips ışıklı LED paneller barlar, restoranlar, perakende satış mağazaları, oteller ve ofis lobileri dahil olmak üzere geniş bir yelpazede dekoratif kullanıma uygundur.

 

Philips ışıklı ve desenli LED paneller mimar ve tasarımcılar için güçlü bir araçtır. Işıkla farklı ortamlar oluşturma, uyarıcı ifadeler tanımlamada aydınlatma tasarımının imzası olarak kullanımını sağlar.  Işıklı desenler bir hotel lobisinde bir restoranda sıcak bir karşılama, Bir resepsiyonda markanın kimliğini ifade etmek için kullanılabilir.

 

Özelleştirilebilir ışık desenleri serbestçe dekoratif kaplamalar, baskı yapılabilir dokular ile geniş bir yelpazede LED ışıklı panelleri için mevcuttur. Ayrıca müşteriler dört benzersiz ışık efektinden seçim yapabilirler. Üretim, kolay montaj sağlayan standart bir konfigirasyon kiti parametreleri içinde özel sipariş esasına dayanmaktadır.

 

Buna ek olarak, LED ışık desenli panellerin kurulumu çok kolay ve enerji tüketimi azdır. Kurulduktan sonra, yenilikçi sistem kolayca dijital kontrol sistemine bağlanabilir ve aydınlatması kontrol edilir. Duvardaki her ışık noktası bireysel olarak kontrol edilebilir veya dinamik aydınlatma efektleri yaratmak için programlanabilir.

 

Aydınlatma tasarımının imzaya dönüşmesi için Philips küresel deneyim ve liderliğini bu üründe de ortaya koyuyor.

www.ledportali.com

15.12.2015