LED Aydınlatma
Led Light Solar Ürünler
HABERLER
ARAMA
MAİLLİST

 

‘Jet Serisi’yle yüzde 80 tasarruf

Cemdağ, 1968’den bu yana aydınlatma sektörüne kattığı yeniliklerle sektörünün lider firmalarından biri olmayı sürdürüyor.

 

Cemdağ’ın Cem markalı, LED teknoloji kullanılarak geliştirilen ürünü kentsel aydınlatma armatürü ‘Jet Serisi’ ile enerji verimliliğine önemli bir katkı daha sağlıyor. Park ve bahçe mekanlarına ve şehir peyzajına uygun olarak tasarlanan Jet serisi, tamamen LED teknolojisine uygun tasarlanmış iki armatürü tek gövdede bir araya getiriyor.

 

İnternete uyumlu

Sağlam gövde yapısı ve homojen ışık dağılımı ise doğru ışıklandırma olanağı sağlayarak, ışık kirliğini de önemli oranda azaltıyor. LED teknolojisi sayesinde konvansiyonel armatürlere oranla minimum yüzde 60 enerji tasarrufu sağlama özelliğine sahip Jet Serisi aynı zamanda, teknolojik ürünlerin internet üzerinden diğer cihazlarla iletişim halinde olduğu ‘Nesnelerin İnterneti’ne uyumlu. Bu sayede, internet üzerinden takip kolaylığı, otomasyon, astronomik saat sistemi sayesinde istenilen saatlerde açma-kapama-kısma (dimleme) özelliği ile tasarruf oranını yüzde 80’e kadar arttırıyor.

www.milliyet.com.tr

23.10.2017